Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojra Seksi Pa Pokemon

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat Pornografike Pokemoni Po Vijnë Me Paroditë Më Të Çmendura Seksuale

Kur bëhet fjalë për paroditë e pornos, asgjë nuk është e sigurt atje jashtë. Është rregulli 34 i internetit që thotë se nëse ekziston diçka, do të ketë me siguri porno të tij. Dhe kur vjen puna te një kult klasik si Pokemoni, sigurohu që ka kaq shumë lojëra pornoje të bazuara në lore. Dhe nuk po flasim për të gjitha lojrat e pornos të bëra ndonjëherë në këtë temë. Në faqen tonë po flasim vetëm për lojrat e reja të seksit Të Pokemonit në internet, ato të bëra pas vdekjes së Epokës Së Flash-it. Ne kemi vetëm lojëra HTML5 në këtë vend, që kanë disa avantazhe., Para së gjithash, grafika në këto lojra është e pabesueshme. Të gjithë motorët e rinj dhe zhvilluesit e aftë me vite përvojë janë bashkuar për të krijuar disa kryevepra dixhitale. Por kjo teknologji e re do të thotë gjithashtu një disponueshmëri e madhe. Lojrat HTML5 janë hartuar posaçërisht për të ofruar lojë falas për çdo pajisje që mund të keni. Pra, këto lojëra do të punojnë në kompjuterin tënd, telefonin dhe pllakën tënde, pa marrë parasysh OS-të në të cilat po punojnë. Dhe loja mbaron direkt në shfletuesin tënd.

Ky koleksion që po ofrojmë është gjithashtu i ndryshëm, përveç faktit që është i madh. Ne kemi lojëra porno pokemoni për çdo lloj fantazie apo kink ju mund të keni, por gjithashtu lojra në këtë temë për komunitetin tonë homoseksual. Ne ju ofrojmë juve aq fantastike në këtë koleksion që ju me siguri do të gjeni lojën perfekte pokemon për të gjitha fantazitë e këqija që ju keni drejtuar prapa kokës tuaj që shumë vite më parë. Dhe të duhet vetëm një kohë argëtuese në këtë hyrje interneti. Ky është një koleksion lojrash pa seks dhe jashtë nuk do të të mashtrojë në asnjë mënyrë., Lexo më shumë për Lojrat Porno Pokemon poshtë.

Shumë Mundësi Të Ndryshme Në Universin Pokemon

Kur vjen puna te një hit kaq masiv si Pokemoni, të kesh porno që bazohet në historinë origjinale dhe karakteret janë një gjë normale. Por ajo që është e ndryshme nga kaq shumë seri të tjera atje jashtë është fakti se ka kaq shumë lojra të bazuara në Pokemon. Dhe ku ka shumë lojëra do të gjesh shumë varietet.

Sepse po flasim për pokemonin, duhet të përballemi me diçka. Shumica e lojrave në këtë vend i janë kushtuar komunitetit prej gëzofi. Edhe pse antro hotties që janë të bazuar në personazhet e pokemonit nuk janë personazhe me të vërtetë lesh, ne kemi një komunitet masiv gëzof që i shijon këto lojra në vendin tonë. Mund të krijosh edhe një avatar me gëzof pokemoni në disa nga këto lojra.

Pastaj ne kemi lojrat që vijnë me personazhe pokemon rimbursohen për vajza seksi. Ka shumë karaktere origjinale që ishin njerëz në pokemon dhe të gjithë donim t'i pallonim. Por përveç infermiereve seksi dhe grave të policisë nga seria origjinale, në këtë lojë mund të pallosh gjithashtu versionet njerëzore të Sharmanderit, Bulbasaurit apo Pikaçu.

Dhe pastaj kemi të gjitha ndeshjet e bazuara në letra, ose lojëra enigme, të cilat vijnë me tema erotike pokemoni. Do të të pëlqejë të vrasësh kohë me lojrat në këtë kategori.

Mbi të gjitha, kemi disa kategori fringe fetish në faqen tonë. Një nga më të popullarizuarit është loja pokemon, që vjen me pikërisht aq sa e imagjinon kur e dëgjon këtë. Dhe ne kemi edhe lojëra jooi për komunitetin tonë homoseksual, në të cilat personazhet e pokemonit kanë penise të mëdha dhe në të cilat çdo person i njeriut është një person trans.

Luaj Lojërat Më Të Bukura Porno Pokemon Në Shfletuesin Tënd

Koleksioni që kemi këtu vjen vetëm me tituj HTML, siç e kemi përmendur më parë në këtë koleksion. Kjo do të thotë një lojë e përkryer për çdo pajisje që mund ta përdorësh. Megjithëse këto lojëra janë luajtur direkt në shfletuesin tuaj, do të habiteni se sa e mrekullueshme duket çdo gjë dhe sa e butë lëviz gjithçka. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu kontrollojmë çdo lojë të vetme para se ta ngarkojmë në serverat tanë. Ne i testojmë me pajisje të ndryshme për t'u siguruar që të punojnë siç duhet dhe nuk ka probleme me insekte apo përplasje gjatë rrugës., Dhe madje edhe faqja në të cilën do të luash të gjitha këto lojra është e përshtatshme për përdoruesin modern të pornos. Ne ofrojmë të gjitha tiparet që ju duhen për një kohë të mirë në platformën tonë. Sepse ne kemi aq shumë lojra, ne kemi mjete të mëdha shfletimi që do t'ju ndihmojnë të gjeni lojën perfekte në pak sekonda. Sapo të gjesh një lojë që duket sikur është diçka që do të të pëlqejë, do të jesh në gjendje të lexosh një përshkrim të shkurtër që të tregon gjithçka për veprimin që të mësosh se çfarë po ndodh edhe para se të klikosh. Dhe sapo vendose të klikosh lojën, loja do të mbushet menjëherë., Pas ngarkimit, do të jeni në gjendje të luani lojën pa ekrane ngarkimi dhe buffer. Sepse lojërat po ngarkohen plotësisht para se të filloni të luani, do të jeni në gjendje të luani lojrat edhe nëse dilni jashtë linje.

Si Ka Mundësi Që Të Gjitha Këto Lojra Janë Falas?

Kur e krijuam këtë koleksion, e dinim se emri i sajtit do të tërheqë të gjithë tifozët e zhanrit Pokemon. Por ajo që ne gjithashtu e dinim është fakti se ju duhet t'u ofroni njerëzve atë që ata kërkojnë kur ju doni që ata të qëndrojnë në vend. Ne kemi punuar për të mbledhur një koleksion masiv dhe të ndryshëm në mënyrë që lojrat të kënaqin të gjithë dhe të bindin të gjithë të qëndrojnë në vendin tonë. Dhe kështu arritëm t'i mbanim të gjitha lojrat të lira në këtë platformë., Sepse ne kemi shumë trafik, ne mund të punojmë me disa nga partnerët tanë që duan të reklamojnë platformat e tyre përmes pllakave të vogla në vendin tonë, dhe ne mund të bëjmë para të mjaftueshme për të mos kërkuar asnjë qindarkë nga audienca jonë.

Luaj Falas Tani